Slevomat.cz zvýšil loni tržby o pětinu na 1,2 miliardy korun

Největší tuzemský slevový portálSlevomat.cz loni zvýšil meziročně tržby o pětinu na 1,2 miliardy korun. Podíl Slevomatu na trhu stoupl na 53 procent. V první trojce největších slevových serverů jsou ještě NakupVAkci.cz a Pepa.cz.

Zahladatel Slevomatu a Dame Jidlo.cz Tomáš Čupr
4.1.2015 16:48   |  

„Za růstem společnosti stojí atraktivnější nabídky, spolupráce s předními značkami a výrobci. Slevomat rovněž rozšiřuje svoji expanzi v tuzemských regionech,“ uvedla ředitelka Slevomatu Marie Chytilová.

Slevomatu se podle ní také daří rozvíjet segment cestování, ať už formou wellnes a relaxačních pobytů či all inclusive zájezdů po českých destinacích. „Právě pobyty v tuzemských hotelích s plným servisem se staly novým trendem v uplynulém roce,“ dodala. Prodeje pobytů se meziročně zvýšily o 25 procent. 

Z žebříčku slevových serverů loni na jaře vypadl tehdy třetí největší portál Zapakatel.cz, který ukončil činnost. Po Slevomatu následují NakupVAkci.cz v podílem na trhu 9,2 procenta a Pepa.cz (devět pct). Počet aktivních slevových serverů v Česku klesl loni na 40. Obrat slevového trhu naopak vzrostl na 3,5 miliardy korun.

Žebříček slevových portálů ve 4. čtvrtletí 2014
Pořadí Slevový server Podíl na trhu (%)
1. Slevomat 53,2
2.-3. NakupVAkci.cz 9,2
2.-3. Pepa.cz 9,0
4. Vykupto 5,7
5. Hyperslevy 5,1

Čtěte také:

Slevomat ulovil Baťu či A3 Sport a láká další zavedené prodejce

Slevomat se chce více prosadit v zahraničí

Autor: čtk

Komentáře

Čtěte také

Estonsko je stále bez prezidenta, nepomohlo ani zvláštní grémium

Estonsko je stále bez prezidenta, nepomohlo ani zvláštní grémium

Nového estonského prezidenta se po marných pokusech parlamentu nepodařilo dnes zatím vybrat ani zvláštnímu voličskému grémiu. Z pěti kandidátů žádný v prvním kole hlasování… více

Mobilní web