O2 čistí stůl dlužníkům. Odpustí jim úroky

Operátor O2 bude celý srpen a tři týdny v září odpouštět svým dlužníkům úroky z prodlení a náklady případného správního či soudního řízení, pokud své závazky v této době uhradí. Jednorázová akce nazvaná Čistý stůl je určená pro rezidentní i firemní zákazníky bez omezení výše dluhu.

 Budova Telefónica O2 (ilustrační foto)
31.7.2014 10:25   |  

„Jsou pro nás důležití všichni zákazníci, i ti, kteří mohou mít finanční nesnáze. Proto jsme připravili jednorázový program se symbolickým názvem Čistý stůl, který zákazníkům usnadní vyrovnat své závazky,“ uvedl generální ředitel O2 Tomáš Budník. Firma neuvedla, kolik lidí jí peníze dluží.

Operátor v rámci programu spustil web www.cistystul.cz, na kterém zákazníci najdou návod na ověření, zda mají všechny závazky vyrovnané, a postup v případě dluhu.

Zákazníci O2 mají k dispozici přehled všech vyúčtování v online samoobsluze Moje O2, která je dostupná pro rezidentní zákazníky, podnikatele i menší firmy. Operátor o neuhrazených fakturách navíc informuje několika způsoby, například formou SMS nebo e-mailu. I díky tomu platí většina zákazníků svá vyúčtování včas. Těm, kteří se s platbou zpozdili, nabízí O2 řešení v rámci této akce. O2 má přes pět milionů uživatelů mobilních služeb a provozuje 1,4 milionu pevných linek. Majoritním vlastníkem je PPF.


Čtěte také:

Platíme: Jaké nové funkce karet banky nabízejí?

Sdílení mobilních sítí odstartovalo. Začali O2 a T-Mobile

Trh s virtuály se začíná čistit. O2 koupila Gorila Mobil

Autor: čtk

Komentáře

Čtěte také

Automobilka PSA dosáhla rekordního zisku, vydělala 33 miliard za půl roku

Automobilka PSA dosáhla rekordního zisku, vydělala 33 miliard za půl roku

Francouzská automobilka PSA Group, která zahrnuje značky Peugeot a Citroën, v prvním pololetí více než zdvojnásobila čistý zisk na rekordních 1,21 miliardy eur (téměř 33 miliard… více

Mobilní web