O2 čistí stůl dlužníkům. Odpustí jim úroky

Operátor O2 bude celý srpen a tři týdny v září odpouštět svým dlužníkům úroky z prodlení a náklady případného správního či soudního řízení, pokud své závazky v této době uhradí. Jednorázová akce nazvaná Čistý stůl je určená pro rezidentní i firemní zákazníky bez omezení výše dluhu.

 Budova Telefónica O2 (ilustrační foto)
31.7.2014 10:25   |  

„Jsou pro nás důležití všichni zákazníci, i ti, kteří mohou mít finanční nesnáze. Proto jsme připravili jednorázový program se symbolickým názvem Čistý stůl, který zákazníkům usnadní vyrovnat své závazky,“ uvedl generální ředitel O2 Tomáš Budník. Firma neuvedla, kolik lidí jí peníze dluží.

Operátor v rámci programu spustil web www.cistystul.cz, na kterém zákazníci najdou návod na ověření, zda mají všechny závazky vyrovnané, a postup v případě dluhu.

Zákazníci O2 mají k dispozici přehled všech vyúčtování v online samoobsluze Moje O2, která je dostupná pro rezidentní zákazníky, podnikatele i menší firmy. Operátor o neuhrazených fakturách navíc informuje několika způsoby, například formou SMS nebo e-mailu. I díky tomu platí většina zákazníků svá vyúčtování včas. Těm, kteří se s platbou zpozdili, nabízí O2 řešení v rámci této akce. O2 má přes pět milionů uživatelů mobilních služeb a provozuje 1,4 milionu pevných linek. Majoritním vlastníkem je PPF.


Čtěte také:

Platíme: Jaké nové funkce karet banky nabízejí?

Sdílení mobilních sítí odstartovalo. Začali O2 a T-Mobile

Trh s virtuály se začíná čistit. O2 koupila Gorila Mobil

Autor: čtk

Komentáře

Čtěte také

Italové dopadli druhého nejhledanějšího člena mafie

Italové dopadli druhého nejhledanějšího člena mafie

Italská policie dnes zatkla druhého nejhledanějšího člena mafie Ernesta Fazzalariho, který se 20 let skrýval. Nyní šestačtyřicetiletý Fazzalari byl významným členem kalábrijské… více

Komerční prezentace
Mobilní web