Investiční skupina J&T vstoupila do IT byznysu | E15.cz

Investiční skupina J&T vstoupila do IT byznysu

Investiční skupina J&T vstoupila do IT byznysu
25. dubna 2013 • 11:22
Na českém trhu IT společností se uskutečnila významná akvizice. Společnost Ligelta Holdings LTD, za kterou stojí slovenská investiční skupina J&T, vstoupila do společnosti Cígler Software a jejím prostřednictvím na český a slovenský trh informačních technologií.

Společnosti Cígler Software se v posledních letech dařilo jak na poli ERP systémů, tak i moderních cloudových řešení,“ „Vstup silného strategického partnera vnímáme jako logický krok, jak tento růstový trend dále akcelerovat. Současně se tak nabízí i velká příležitost využít know-how a zkušeností skupiny J&T pro další rozvoj našich softwarových produktů a dosažení větší spokojenosti současných i budoucích zákazníků,“říká Martin Cígler, předseda představenstva Cígler Software.

Jako důležitou investici vnímá IT firmu i skupina J&T. „Vidíme velké synergické efekty mezi společnostmi skupiny J&T, jejich zákazníky a společností Cígler Software jako výrobcem ERP systémů,“ dodává Martin Fedor, předseda představenstva J&T Corporate Finance Slovakia.

Cígler Software
Autor: eko
 

businessinfo.cz

  • Startup Investiční aukce otevřel faktoring i malým a středním firmám
  • Stát shromažďuje příliš mnoho dat, hrozí zneužití, varují poplatníci před kontrolním hlášením
  • Česká firma vyvinula unikátní metodu pomáhající rozkládat plasty, uplatnění najde v Číně
  • Na solárním boomu v Česku vyrostlo množství firem. Teď hledají příležitost v zahraničí