Air Telecom se stal virtuálním operátorem a má paušál za 640 Kč

Telekomunikační firma Air Telecom začala poskytovat služby jako virtuální mobilní operátor. Nabídne neomezený paušální tarif za 640 korun měsíčně, tedy levněji než stávající operátoři GSM. Tarif neobsahuje neomezené SMS zprávy.

ilustrační foto
17.4.2013 22:46   |  

Air Telecom, který na podzim koupil síť U:fon, se dohodl s jedním ze tří stávajících operátorů na využití jeho sítě GSM. Bude tedy na základě partnerské smlouvy nabízet vlastní mobilní služby v některé ze současných mobilních sítí. Jméno operátora ale firma nezveřejnila s odkazem na obchodní podmínky.

Nový operátor, který dosud nabízel mobilní služby ve vlastní síti CDMA, která není s rozšířeným standardem kompatibilní, bude k poskytování služeb nabízet vlastní call centrum, infolinku, internetový obchod i další potřebné vlastní technologické zázemí. Vlastní rovněž osvědčení o provozování mobilní komunikační sítě, prodeji hlasových služeb a služeb přenosu dat a přístupu k internetu.

Anketa

Využili jste nabídky nových "neomezených" tarifů?

Ano   12% Ne   88%

V anketě hlasovalo 508 čtenářů.
Hlasování bylo ukončeno.

další ankety

Za 640 korun operátor nabídne neomezené volání do všech sítí a připojení k internetu s jedním GB dat.

Za jednu SMS zákazník platí 1,01 Kč a DPH. Za neomezené SMS si lidé mohou připlatit 40 korun měsíčně.

Nabídka platí při uzavření závazku na dva roky, jinak vyjde na 749 Kč.

Konkurenční Vodafone nabízí neomezený tarif včetně SMS ale jen s 600 MB dat za 691 korun, O2 a T-Mobile pak za 749 Kč s jedním GB dat.

Tarify budou zatím dostupné na infolince nebo v internetovém obchodě, od května pak i v kamenných prodejnách operátora. Air Telecom v brzké době přijde i se speciálními tarify Air pro společnosti a živnostníky.

Jako virtuální mobilní operátor v Česku působí značka Bleskmobil vydavatelství Ringier, spuštění virtuálního operátora oznámila i GTS nebo Tesco.


K vývoji na trhu mobilního volání čtěte:

Čeští operátoři dohnali Evropu, nejlevnější ale stále nejsou

Kampaně mobilních operátorů: Telefónica zatím vede

Mobilní operátoři čelí náporu zákazníků, před prodejnami se tvoří fronty

Autor: čtk

Komentáře

Čtěte také

Uber zaznamenal za půl roku ztrátu přes 31 miliard, doplácí na expanzi

Uber zaznamenal za půl roku ztrátu přes 31 miliard, doplácí na expanzi

Přední světový provozovatel alternativní osobní přepravy Uber zaznamenal v prvním pololetí ztrátu asi 1,3 miliardy dolarů (31 miliard korun) a ve druhém čtvrtletí jeho ztrátovost… více

Mobilní web