Soutěž ShopRoku letos opět vyhrál internetový obchod Alza.cz

Absolutním vítězem sedmého ročníku soutěže ShopRoku se stal internetový obchod Alza.cz, který tak obhájil loňské prvenství. Cenu popularity získal e-shop LevnéELEKTRO.cz. Cenu Heureky si odnesl projekt Člověka v tísni Skutečnýdárek.cz.

ilustrační foto
10.3.2016 10:24   |  

V kategorii výpočetní techniky zvítězil obchod Alfa.cz, v segmentu dětského zboží Maxíkovy hračky a v kategorii krása a zdraví e-shop parfums.cz. “Jsme poctěni, že jsme se opakovaně stali vítězi kategorie krása a zdraví. Je to důkazem, že se nám daří nabízet stále kvalitnější služby pro naše zákazníky,” tvrdí marketingový manažer parfums.cz Radek Ondrášík. Vítězné obchody vzešly ze čtyř milionů recenzí a hodnocení udělených v loňském roce na srovnávači cen Heureka.cz.

„Cena kvality se vyhodnocuje na základě spokojenosti reálných zákazníků, kteří nákup v daném e-shopu opravdu uskutečnili,“ uvedl ředitel nákupního portálu Heureka.cz Tomáš Braverman. V Ceně popularity rozhodují o vítězi hlasy všech internetových uživatelů, letos jich bylo 40 tisíc. Cenu Heureky letos odborná porota udělila charitativnímu projektu Skutečnýdárek.cz, originální e-shop je dílem společnosti Člověk v tísni.


Čtěte také:

Tendr na ShopRoku 2013 vyhrála agentura Maxin PRague

Shoptet: Lednové on-line nákupy se téměř vyrovnaly vánočnímu období

Autor: čtk, msc

Komentáře

Čtěte také

Finsko vyzkouší zaručený příjem, skupina obyvatel dostane 15 tisíc měsíčně

Finsko vyzkouší zaručený příjem, skupina obyvatel dostane 15 tisíc měsíčně

Finská vláda od příštího roku zavede zkušebně takzvaný všeobecný základní příjem. Vybraná skupina občanů bude od státu automaticky dostávat 560 eur (přes 15 tisíc korun) měsíčně.… více

Mobilní web