Soutěž ShopRoku letos opět vyhrál internetový obchod Alza.cz

Absolutním vítězem sedmého ročníku soutěže ShopRoku se stal internetový obchod Alza.cz, který tak obhájil loňské prvenství. Cenu popularity získal e-shop LevnéELEKTRO.cz. Cenu Heureky si odnesl projekt Člověka v tísni Skutečnýdárek.cz.

ilustrační foto
10.3.2016 10:24   |  

V kategorii výpočetní techniky zvítězil obchod Alfa.cz, v segmentu dětského zboží Maxíkovy hračky a v kategorii krása a zdraví e-shop parfums.cz. “Jsme poctěni, že jsme se opakovaně stali vítězi kategorie krása a zdraví. Je to důkazem, že se nám daří nabízet stále kvalitnější služby pro naše zákazníky,” tvrdí marketingový manažer parfums.cz Radek Ondrášík. Vítězné obchody vzešly ze čtyř milionů recenzí a hodnocení udělených v loňském roce na srovnávači cen Heureka.cz.

„Cena kvality se vyhodnocuje na základě spokojenosti reálných zákazníků, kteří nákup v daném e-shopu opravdu uskutečnili,“ uvedl ředitel nákupního portálu Heureka.cz Tomáš Braverman. V Ceně popularity rozhodují o vítězi hlasy všech internetových uživatelů, letos jich bylo 40 tisíc. Cenu Heureky letos odborná porota udělila charitativnímu projektu Skutečnýdárek.cz, originální e-shop je dílem společnosti Člověk v tísni.


Čtěte také:

Tendr na ShopRoku 2013 vyhrála agentura Maxin PRague

Shoptet: Lednové on-line nákupy se téměř vyrovnaly vánočnímu období

Autor: čtk, msc

Komentáře

Čtěte také

Vyvážíte terorismus, vzkázal Indický premiér sousednímu Pákistánu

Vyvážíte terorismus, vzkázal Indický premiér sousednímu Pákistánu

Indický premiér Nárendra Módí obvinil v sobotu sousední Pákistán z vývozu terorismu a slíbil, že povede ve světě kampaň za jeho izolaci. Módí ve vystoupení na setkání s… více

Mobilní web