Paralýza hlasivek. Šéf Googlu má vážnou nemoc

Larry Page, zakladatel a šéf společnosti Google má problémy s hlasem. To se ví již dlouho, ale Page nyní oznámil příčinu. Ochrnují mu hlasivky.

 Lary Page, Google
15.5.2013 13:00   |  

Obrna hlasivek je závažné onemocnění. Page podle svých slov před čtrnácti lety silně prochladl na horách, ale následkům nevěnoval pozornost. Čtyřicetiletý internetový podnikatel to uvedl ve svém příspěvku na sociální síti Google+.

„Můj hlas se nikdy úplně nezotavil a lékaři pak diagnostikovali úplné ochrnutí levé hlasivky,“ uvedl na vysvětlení svých problémů Page.

Odborníci sice manažera podle serveru Welt.de ujistili, že postižení obou hlasivek je velmi vzácné, ale Page začal mít loni v létě problémy i s druhou hlasivkou.

Slabý hlas a časté přestávky

Od té doby se stav jeho hlasivek se poněkud zlepšil, i když je to pro něj delší proslov stále obtížný. Spoluzakladatel firmy Sergey Brin nemoc svého partnera zlehčuje se slovy, že bude ještě lepším šéfem, protože bude svá slova pečlivě volit. Přes žerty dělá nemoc hlasivek řediteli Google velké starosti. Stále mluvií velmi tiše, se slabým hlasem a volí časté pauzy.
Nemoc Larryho Page může přinést problémy celé firmě, protože američtí investoři jsou stále citlivější na zdravotní problémy ředitelů. Zejména od chvíle, kdy rakovině podlehl zakladatel Apple Steve Jobs.


O Google čtěte více:

Na Google Glass a iWatch chtějí vydělat i další firmy. Ve hře jsou miliardy

Svět se bojí Google Glass, ředitel Googlu zase bezpilotních miniletounů


Autor: nos

Komentáře

Čtěte také

Dušan Šrámek: Pelikánova exekutorská hausnumera

Dušan Šrámek: Pelikánova exekutorská hausnumera

Exekutoři se ocitli ve válce s ministrem spravedlnosti Robertem Pelikánem. Jiskrou, která konflikt zažehla, se stal ministrův záměr snížit exekutorům odměny a exekutorský tarif. V… více

Komerční prezentace
Mobilní web