Miton posiluje v gastronomii s rezervačním systémem Restu.cz

Investiční skupina Miton vymyslela plán, jak s rezervačním systém Restu.cz prorazit ještě u většího počtu restaurací než dosud. Firma odstartovala spolupráci se společností ASW Systems, která je největším dodavatelem pokladního a informačního softwaru pro tuzemské restaurace.

 Restaurace U Emy Destinnové
17.4.2014 6:46   |  

Už teď byl rezervační systém Restu.cz z hlediska počtu partnerských restaurací a zprostředkovaných služeb největší na trhu. „Spolupráce s ASW Systems by mohla zvednout náš podíl na trhu o dalších dvacet až třicet procent,“ řekl ředitel a spolumajitel firmy Pavel Suchánek.

Systém Restu.cz dosud obsluhoval dva tisíce českých restaurací. Díky spolupráci s ASW Systems se může dostat k tisícovce dalších.

Celkovou velikost trhu on-line rezervací v restauracích odhaduje podnikatel Suchánek ročně na desítky milionů korun. „Počáteční náklady jsou však taktéž hodně vysoké, řádově jde o nižší desítky milionů korun,“ dodal.

Nový projekt skupiny chce přilákat restaurace na slevu, kterou získají propojením obou systémů. Konkrétní výši poplatků však kvůli konkurenci provozovatelé zveřejňovat nechtějí.


Čtěte také:

Bárta se vzdal luxusního klubu v Praze, má ho majitel krachlé CK Sunny Days

Lidé chodí do hospod nejméně v historii, končí stovky restaurací

Autor: dnv

Komentáře

Čtěte také

Cukrářům z Ovocného Světozoru je Praha malá, chystají expanzi po Česku

Cukrářům z Ovocného Světozoru je Praha malá, chystají expanzi po Česku

Na patnáct až dvacet nových provozoven odhadují majitelé Ovocného Světozoru potenciál cukrářské sítě pro franšízovou expanzi do velkých měst tuzemska. Ze strany partnerů si to… více

Komerční prezentace
Mobilní web