Facebook prý umožní nakupování a zaheslování konverzací

Facebook chystá pro uživatelé nové funkce. Provozovatel největší sociální sítě se pravděpodobně zaměří na nakupování a rozšíření funkcí pro konverzace v Messengeru.

Ilustrační foto
30.3.2016 14:42   |  

V souvislosti s nákupy Facebook zřejmě spustí vlastní řešení pro zpracování plateb. S tím také souvisí zavedení funkce pro nákup zboží či služeb za pomocí mobilní aplikace. Je tak pravděpodobné, že bude možné i přímo mezi sebou platit za nakupované produkty, čímž se rozšíří novinka z USA, díky níž je možné poslat přátelům v Messengeru libovolnou finanční částku.

Kromě těchto novinek chystá prý Facebook ještě utajené konverzace. Tvrdí to alespoň web The Information. Detaily nejsou známé, ale podle zmíněného serveru by mohlo jít například o možnost zabezpečení konverzací heslem.

Facebook v nedávné době rozšířil tlačítko „to se mi líbí“ o dalších pět variant a také spustil nástroj pro tvorbu vizuálů pro nové formáty reklam s názvem Canvas.


Čtěte také:

Pomáhá Facebook šířit xenofobii? Německo rozhodlo, že ne

Evropský podprůměr. Jen pětina českých firem využívá sociální sítě

Autor: pav

Komentáře

Čtěte také

Martin Čaban: Babišův křik a Dbalého psychedelie nestačí. Kabátkovi se daří

Martin Čaban: Babišův křik a Dbalého psychedelie nestačí. Kabátkovi se daří

Předseda ANO a vicepremiér Andrej Babiš se velmi rozčiluje nad tím, že správní rada Všeobecné zdravotní pojišťovny potvrdila ve funkci ředitele Zdeňka Kabátka. Vášnivě se rozepsal… více

Mobilní web